Witamy w STALKOMFORT

Firma STALKOMFORT to prężnie rozwijająca się firma z branży metalowej. Bogata oferta z zakresu obróbki metali, w tym m.in. automatycznego cięcia termicznego, cięcia na piłach, gięcia, spawania oraz wiercenia, pozwala nam spełnić oczekiwania każdego klienta. Naszym głównym celem jest realizacja założeń związanych z kompleksową obsługą klienta i zaspakajaniem jego wymagań przy zachowaniu możliwie najkrótszego terminu realizacji.

ZADOWOLENIA KLIENTA PONAD WSZYSTKO

Naszym priorytetem jest sprostanie oczekiwaniom klientów w zakresie dostarczenia surowego lub przetworzonego wyrobu metalowego. Współpracujemy
z klientami z branży budowlanej, mechanicznej, elektronicznej, transportowej, stoczniowej oraz wielu innych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i osób indywidualnych. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz młoda energiczna kadra, pozwala na efektywną współpracę z wieloma zadowolonymi klientami. Satysfakcja wynikająca ze wspólnej kooperacji jest dla nas wartością nadrzędną!

WYSOKA JAKOŚĆ I TERMINOWOŚĆ

Bogaty park maszynowy pozwala na optymalizację technologii względem wymaganej dokładności, zawsze przy zachowaniu najwyższej jakości wyrobów. Nad każdym projektem czuwa koordynator, który jest otwarty na Państwa uwagi i sugestie. Polityka firmy jasno określa dążenie do zadowolenia klienta poprzez wysoką jakość sprzedawanych produktów i świadczonych usług przy osiąganiu możliwie krótkich terminów realizacji zleceń.

RESEARCH AND DEVELOPMENT

Kładziemy nacisk na innowacje technologiczne i dbanie o środowisko. Nasza firma dokonuje nieustannych inwestycji w najnowsze maszyny i urządzenia oraz oprogramowanie do jego zarządzania. Kompetencje naszej kadry pracowniczej są ciągle podnoszone poprzez cykliczne szkolenia. Współpraca z najlepszymi
w branży pozwala nam na ciągły i dynamiczny rozwój.

  • REALIZACJA ZLECEŃ W 24 GODZINY

    Pozwala nam na to kompletny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowana kadra